Zostać Piłkarzem - Pierwsza w Polsce akademia piłkarska online - Zostań światowej klasy piłkarzem za mniej niż para getrów na miesiąc.

O nas

Zostać Piłkarzem umożliwia młodym osiągnięcie pełnego potencjału.

Aby zostać zawodowych piłkarzem, niezbędne jest uświadomienie sobie jak ważny jest trening indywidualny. Trening w licznej grupie nie jest wystarczający do optymalnego rozwoju. Średni czas z piłką przy nodze w ramach takiej jednostki treningowej jest bardzo krótki. Podczas jednej indywidualnej sesji treningu technicznego możesz mieć więcej kontaktów z piłką niż przez cały tydzień trenując w klubie. Kiedy przeliczysz to na miesiące, a nawet lata – zdasz sobie sprawę jak wielką przewagę zyskasz nad resztą, która nie ćwiczy indywidualnie.

Jeśli jesteś ambitnym zawodnikiem, szukającym inspiracji i wiedzy - trafiłeś pod właściwy adres! Znajdziesz tu gotowe plany treningowe, porady, a także materiały wideo, zawierające zarówno ćwiczenia do wykonywania na boisku jak i analizy taktyczne, które pomogą Ci grać z głową.

Chcemy dać szansę wszystkim młodym osiągnąć pełnię potencjału, pomimo braku dostępu do profesjonalnych trenerów i akademii

Dołącz do naszej misji i razem zmieńmy polską piłkę na lepsze!

Siedziba Główna:
Kraków

Strona:
https://zostacpilkarzem.pl

Branża:
E-Learning

Rok Powstania:
2018

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe osoby, które podzielają naszą wizje. Chcesz z nami współpracować i razem przyczynić się do zmiany obrazu polskiej piłki? Wyślij nam swoje CV i napisz parę zdań o sobie.

Napisz do Nas

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl